X
تبلیغات
نماشا
رایتل

www.binalud.com

گزارش دومین دوره مسابقات سنگنوردی نونهالان

گزارش مسابقات سنگنوردی آزاد نونهالان
27 شهریور
دومین دوره مسابقات سنگنوردی آزاد نونهالان (رشته سرطناب) در دو رده سنی الف (11 تا آخر 13) و ب (7 تا آخر 10) در دو بخش دختران و پسران، روز چهارشنبه 27 شهریورماه، توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران در محل باشگاه رسالت برگزار شد. تعداد شرکت‌کنندگان که شامل 38 نفر ( دختران 16 نفر و پسران 22 نفر) از تهران، کرج، قزوین و آمل می‌شدند و استقبال قابل توجه مربیان و والدین و حتی تماشاچیان، به مسابقه رونق خاصی بخشیده بود. امید است با سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی برای این رده سنی، شامل شکوفایی این عزیزان در آینده باشیم.

نتایج مسابقات
رده سنی ب (زیر 10 سال)
شرکت‌کنندگان در این رده سنی شامل 8 نونهال دختر و 6 نونهال پسر بود که تقریبا همگی (به جز سه نفر) موفق به تاپ کردن مسیر +9 شدند. به تمامی این عزیزان نشان و جایزه نفر اول اعطا شد.
-         ساجده تبریزی، تهران
-         شکیبا بهنام، تهران
-         محمد اسدی، قزوین
-         عماد نایبی ، قزوین
-         محدثه معظمی، نظرآباد
-         سروش معزی، تهران
-         فرنوش داوودی پور، تهران
-         شیدا آفرین زاد، تهران
-         معصومه ملکی، تهران
-         محمد گرکانی، تهران
-         محمد کرمیان، کرج
-         علی بداغ‌آبادی، تهران
-         محدیس نظری، تهران
-         صبا احمدی، تهران

رده سنی الف (بالای 10 سال)

دختران:
-        فرناز داودی پور از تهران                        اول
-        هلیا کیانی از کرج                                دوم
-        ساحل سلطانی از تهران                      سوم
-        مریم معظمی از نظرآبادکرج                 سوم
-        هدیه کاوندی از کرج                             پنجم
-        خورشید فامیل روحانی از تهران            ششم
-        محیا یل‌آبادی از تهران                          هفتم
-        شقایق غزالی فرد از تهران                  هشتم
پسران:
-        والا ریخته‌گر از تهران                      اول
-        ابوالفضل خانزاد از آمل                   دوم
-        امین نوروزی از قزوین                    سوم
-        محمد حسینی از قزوین                چهارم
-        رضا علیپور از قزوین                       چهارم
-        علیرضا سکاکی از قزوین               چهارم
-        پوریا ارشد از تهران                        چهارم
-        محمد دهقان از تهران                    هشتم
-        نیما نایبی از قزوین                        نهم
-        محمدرضا سلگی از تهران             دهم
-        خشایار فامیل روحانی از تهران       یازدهم
-        متین بابویهی از تهران                    یازدهم
-        شهریار شیرویه پور از قزوین           یازدهم
-        امیررضا سلطانی از قزوین             چهاردهم
-        مازیا عالمی از تهران                      پانزدهم
-        نیما عباسی از تهران                     شانزدهم





منبع :‌هیئت تهران