X
تبلیغات
رایتل

www.binalud.com

انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی آقایان وبانوان جهت اعزام به مسابقات

انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی آقایان وبانوان جهت اعزام به مسابقات آسیای

 اطلاع می‌رساند؛ مسابقات انتخابی تیم‌های ملی سنگ‌نوردی داخل سالن جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا (قزاقستان و کره‌جنوبی) در رشته‌های سرطناب (Lead)، سرعت و بولدرینگ در قسمت آقایان و بانوان (رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان) از تاریخ 25/3/88 لغایت 27/3/88 در استان همدان، شهرستان همدان به شرح زیر برگزار می‌گردد.

مسابقات انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی آقایان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا

   

به اطلاع می‌رساند؛ مسابقات انتخابی تیم‌های ملی سنگ‌نوردی داخل سالن جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا (قزاقستان و کره‌جنوبی) در رشته‌های سرطناب (Lead)، سرعت و بولدرینگ در قسمت آقایان (رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان) از تاریخ 25/3/88 لغایت 27/3/88 در استان همدان، شهرستان همدان به شرح زیر برگزار می‌گردد.


ـ ثبت نام و پذیرش: روز دوشنبه مورخه 25/3/88 ساعت 16 الی 18
ـ زمان برگزاری: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخه 26 و 27/3/88
ـ پایان مسابقات: روز چهارشنبه مورخ 27/3/88 ساعت 18
ـ نشانی: همدان ـ استادیوم قدس ـ هیئت کوه‌نوردی
ـ مدارک مورد نیاز: ارائه اصل کارت بیمه ورزشی سال جاری، ارائه اصل کارت ملی و یا شناسنامه در هنگام ثبت‌نام، ارائه معرفی‌نامه از هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، ارائه رضایت‌نامه رسمی از والدین برای افراد زیر 18 سال
*    چنانچه این دوره از مسابقات به صورت همزمان برگزار گردد شرکت‌کنندگان می‌توانند فقط در یک رشته ورزشی شرکت نمایند.
*    تغذیه و اسکان روزهای مسابقه به عهده میزبان مسابقات می‌باشد.
همچنین متذکر است این دوره از مسابقات مطابق با قوانین جاری فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزار می‌گردد.
توجه: بدلیل بعد مسافت توصیه می‌گردد شرکت‌کنندگان محترم بلیط رفت و برگشت را از هم‌اکنون تهیه نمایند.
مقتضی است تمامی هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ضمن اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب به مدعوین در این دوره از مسابقات انتخابی (نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور و جام فجر سال 1387) که اسامی آنها به پیوست ایفاد می‌گردد، همکاری و مساعدت لازم را جهت اعزام نفرات مبذول دارند.

 


اسامی مدعوین مسابقات انتخابی ـ آقایان رشته سرعت (رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان)

1- حمیدرضا توزندجانی    خراسان رضوی
2- محسن محمدی‌نژاد    قزوین
3- رضا پاکدل مقدم    کرمان
4- نوید صوفی‌زاده    کرمان
5- خلیل شریفی    امیدیه‌ـ‌خوزستان
6- شریف نوری    مرکزی
7- رضا محمدعلی‌پور    کرمان
8- مجید الوندی    همدان
9- امیر نوری    مرکزی
10- حمید فرادی    همدان
11- سعید آقاکاشی    قزوین
12- وحید مرادی خالده    خراسان رضوی
13- اسماعیل تقی‌آبادی    خراسان رضوی
14- علی دهقان    خراسان رضوی
15- فؤاد حمید    خوزستان
16- شعیب پیرولی    مرکزی
17- شاهرخ نجفی    زنجان
18- خلیل شریفی    کرمان
19- سورنا غلامی    خراسان شمالی
20- امید شیخ‌بهایی    کرمان
21- محمد خاتمی    زنجان
22- امید مقدادی    خراسان رضوی
23- سعید حجی‌پور    خراسان شمالی
24- سینا اولی‌شین    خوزستان
25- محسن محمودی    زنجان
26- شهاب آبینی    همدان
27- محمدحسام باقری    زنجان
28- محسن عسگری    خراسان رضوی
29- ایمان احسانی‌فر    خراسان رضوی
30- کیارش شریفی    مرکزی
31- علی لشگری    قزوین
32- ایمان کاسه‌چی    قزوین
33- محمد مرادزاده    کرمان
34- یزدان کندی    مرکزی
35- میثم محمدپور    بوشهر
36- رسول جعفری    خراسان رضوی
37- صالح نقابی    خراسان رضوی
38- پویان سیدعطاران    قزوین
39- حامد رزبانی    قزوین
40- علی فراهانی    مرکزی
41- رضا علی‌پور    قزوین

اسامی مدعوین مسابقات انتخابی ـ آقایان
رشته سرطناب (Lead) (رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان)

1- داود رکابی    زنجان
2- محمد جعفری    کرمان
3- غلامعلی برات‌زاده    نیشابور
4- خسرو هاشم‌زاده    خراسان رضوی
5- محمدعلی آقاداود    اصفهان
6- محمد خواجه    کرمان
7- علیرضا امیریان    خوزستان
8- سید محسن هاشمیان    قزوین
9- امیر حمزه‌پور شفیع    کرمانشاه
10- آرتیمس فرشاد یگانه    تهران
11- محمد گلدوسی طاهری    قزوین
12- بهزاد فردوسی‌پور    کرمان
13- سبحان جعفری    کرمان
14- ایمان سلطان‌آبادی    کرمانشاه
15- رضا کلاسنگیان    گلستان
16- سیدمراد میرشفیعی    مرکزی
17- محمدرضا آمارلو    گلستان
18- میلاد فرادی    همدان
19- ماهان امانی    کرمان
20- امین ظفر    خراسان رضوی
21- فرید همتی    خراسان رضوی
22- ایمان کاسه‌چی    قزوین
23- محمد خوش‌کلام    مازندران
24- محمد مرادزاده    کرمان
25- علی خلجی    اصفهان
26- محمدصادق یوسفی    زنجان
27- حامد جعفری    زنجان
28- امیرحسین کدخدازاده    قزوین
29- احمدرضا سلگی    همدان
30- عارف خلجی    اصفهان
31- علی فراهانی    مرکزی
32- علیرضا خواجه    کرج
33- مهرداد حاجی‌شفیعی    قزوین
34- مجید دارابی    خراسان رضوی
رشته بولدرینگ (رده سنی بزرگسالان)
1- خسرو هاشم‌زاده    خراسان رضوی
2- امیر نوری    مرکزی
3- مسعود یاوری    کرمانشاه
4- سبحان جعفری    کرمان
5- مسعود قاسمی    تهران
6- مجید حسنی‌ها    قزوین
7- حمیدرضا توزندجانی    خراسان رضوی
8- محمد جعفری    کرمان
9- غلامعلی برات‌زاده    نیشابور
10- حمیدرضا غنیمتی    فارس
 

مسابقات انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی بانوان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا    

به اطلاع می‌رساند؛ مسابقات انتخابی تیم‌های ملی سنگ‌نوردی داخل سالن جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا (قزاقستان و کره‌جنوبی) در رشته‌های سرطناب (Lead)، سرعت و بولدرینگ در قسمت بانوان (رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان) از تاریخ 27/3/88 لغایت 29/3/88 در استان همدان، شهرستان همدان به شرح زیر برگزار می‌گردد.


ـ ثبت نام و پذیرش: روز چهارشنبه مورخه 27/3/88 ساعت 16 الی 18
ـ زمان برگزاری: روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخه 28 و 29/3/88
ـ پایان مسابقات روز جمعه ساعت 18
ـ نشانی: همدان ـ استادیوم قدس ـ هیئت کوه‌نوردی
ـ مدارک مورد نیاز: ارائه اصل کارت بیمه ورزشی سال جاری، ارائه اصل کارت ملی و یا شناسنامه در هنگام ثبت‌نام، ارائه معرفی‌نامه از هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان، ارائه رضایت‌نامه رسمی از والدین برای افراد زیر 18 سال
*    چنانچه این دوره از مسابقات به صورت همزمان برگزار گردد شرکت‌کنندگان می‌توانند فقط در یک رشته ورزشی شرکت نمایند.
*    تغذیه و اسکان روزهای مسابقه به عهده میزبان مسابقات می‌باشد.
همچنین متذکر است این دوره از مسابقات مطابق با قوانین جاری فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزار می‌گردد.
توجه: بدلیل بعد مسافت توصیه می‌گردد شرکت‌کنندگان محترم بلیط رفت و برگشت را از هم‌اکنون تهیه نمایند.
مقتضی است تمامی هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ضمن اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب به مدعوین در این دوره از مسابقات انتخابی (نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور و جام فجر سال 1387) که اسامی آنها به پیوست ایفاد می‌گردد، همکاری و مساعدت لازم را جهت اعزام نفرات مبذول دارند.

 

 اسامی مدعوین مسابقات انتخابی ـ بانوان
رشته سرعت (رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان
1- اعظم کرمی    زنجان
2- سجاده سلطانی‌نژاد    کرمان
3- نادیا جواندل    کرمان
4- نسرین عبدالرحیمی    تهران
5- فاطمه پری‌رخ    خراسان شمالی
6- سیما سلطانی    زنجان
7- طاهره ولی‌زاده    خراسان شمالی
8- فرناز اسماعیل‌زاده    زنجان
9- الناز رکابی    زنجان
10- سایه تجلی‌زاده    کرمان
11- نگار ورشوچی    همدان
12- داهم خیراندیش    خراسان شمالی
رشته بولدرینگ (رده سنی بزرگسالان)
1- فاطمه جعفری    کرمان
2- الناز رکابی    زنجان
3- سایه تجلی‌زاده    کرمان
4- سجاده سلطانی‌نژاد    کرمان
5- زهرا بهرامیان    همدان
6- فاطمه سلیمانی    همدان
7- بهاره مرادی    همدان
رشته سرطناب(Lead)‌(رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان)
1- الناز رکابی    زنجان
2- بهاره مرادی    همدان
3- فاطمه جعفری    کرمان
4- فاطمه مقدادی    خراسان رضوی
5- فاطمه سلیمانی    همدان
6- سجاده سلطانی‌نژاد    کرمان
7- مریم علیخانی    کرج
8- زهرا بهرامیان    همدان
9- سایه تجلی‌زاده    کرمان
10- نفیسه یارعلی    اصفهان
11- خدیجه جهانبخش    تهران
12- فرناز اسماعیل‌زاده    زنجان
13- مهسا حکام‌زاده    کرج
14- ارغوان صداقت‌کیش    گیلان
15- سپیده شاهوار    همدان
16- مریم سنجیده    هرمزگان
17- فروغ عباسی    فارس
18- کیانا رحیم‌پور    اصفهان