X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

www.binalud.com

جدید ترین خبرها از بخشنامه های فدراسیون

جدید ترین خبرها از بخشنامه های فدراسیون
 
فدراسیون

نتایج آزمون ورودی دوره ی انتقالی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی بانوان
کلاس پیشرفته غارنوردی آقایان
شاخص های ارزیابی عمل کرد هیات ها
اولین همایش علمی - فرهنگی داوران صعودهای ورزشی
دوره انتقالی مربی‌گری درجه ۳ صعودهای ورزشی (آقایان)
نتایج آزمون ورودی دوره ی انتقالی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی آقایان

نتایج آزمون ورودی دوره ی انتقالی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی بانوان

نظر به برگزاری اولین آزمون ورودی دوره ی انتقالی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی بانوان مورخ۸۷/۰۳/۳۱ اسامی قبول‌شدگان به شرح زیر اعلام می‌گردد.
۱- خانم مریم بهرامی‌نژاد تهران
۲- خانم سمیرا صمیمی گیلان «مشروط»

بدیهی است اطلاعات تکمیلی مربوط به برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی بانوان متعاقباً اعلام می‌گردد.


* مشروط به کسانی اطلاق می‌گردد که دارای کسری مدارک بوده و می‌بایست تا زمان برگزاری دوره، اقدام به تکمیل پرونده خود نمایند.
***********************************
کلاس پیشرفته غارنوردی آقایان

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کلاس پیشرفته غارنوردی آقایان در تابستان ۸۷ به شرح زیر اعلام می‌گردد، مقتضی است مراتب به هیئت‌های تابعه ابلاغ گردد.

۱- زمان برگزاری: ۸۷/۰۵/۲۳ لغایت ۸۷/۰۵/۲۷
۲- محل برگزاری: بند یخچال، میدان سربندـ ساعت ۸ صبح
۳- شرایط شرکت‌کنندگان:
- افراد با سن ۱۸ سال تمام مجاز به شرکت در دوره فوق می‌باشند.
- افراد با سن ۱۷ سال موظفند رضایت‌نامه رسمی از والدین خود ارائه نمایند.
- گواهی صحت و سلامت از پزشک حداکثر مربوط به ۱۵ روز قبل از شروع دوره.
- تهیه و مطالعه و همراه داشتن جزوه طرح درس پیشرفته غارنوردی (تألیف جدید) توسط شرکت‌کنندگان دوره
۴- مدارک شرکت‌کنندگان:
- رونوشت صفحه اول شناسنامه
- یک قطعه عکس تمام رخ جدید ۴×۳
- ارائه کارت بیمه ورزشی سال ۸۷
- رونوشت حکم کارآموزی غارنوردی که یک سال از صدور آن گذشته باشد.
- ارائه ۵ فرم گزارش بازدید شناسه (۴۱۸-ک‌غ-۸۷) از پنج برنامه غارنوردی با همراهCD تصاویر آنها
- پرداخت مبلغ ۱/۲۰۰/۰۰۰ ریال به صورت نقدی۵- لوازم و تجهیزات فنی انفرادی:
نام ابزار
هد لامپ و باطری اضافه
صندلی غارنوردی
دستگاه فرود Stop
کلاه کاسکت
کرول
یومار
ساک غارنوردی
شانت
پینتین
طناب استاتیک ۱۰ میلی متری

کلیه شرکت‌کنندگان موظفند با حداکثر آمادگی و توجه کامل به اطلاعیه فوق در این دوره حضور یابند.
۶- مقتضی است کلیه هیئت‌های کوهنوردی ضمن اطلاع‌رسانی و حمایت لازم اسامی کلیه واجدین شرایط شرکت در دوره فوق را تا تاریخ ۱۰/۵/۸۷ به فدراسیون کوهنوردی اعلام نمایند.
۷- بدیهی است در صورت به حدنصاب نرسیدن شرکت‌کنندگان تا تاریخ ۸۷/۰۵/۱۰ کلاس فوق برگزار نخواهد شد.
**********************************
شاخص های ارزیابی عمل کرد هیات ها


با توجه به اینکه معاونت مرکز توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای سازمان تربیت بدنی در نظر دارد عملکرد ‌هیئت‌های تحت پوشش فدراسیون را همه ساله براساس اطلاعات ارسالی فدراسیون تحلیل و منتشر نماید.

لذا جهت ضرورت موضوع قسمتی از بخشنامه سازمان در محور سطح استانی ارسال می‌گردد شایسته است نسبت به رعایت کلیه مفاد اعلام شده اهتمام ویژه مبذول فرمایید :


مقدمه:
نظام ارزیابی عملکرد متشکل از کلیه فعالیت‌های هیئت‌های ورزشی سراسر کشور می‌باشد که در محورهای توسعه در کلیه زمینه‌های مرتبط با ارتقاء سطح ورزش هر منطقه از کشورمان برای دستیابی به یک نظارت یکسان و حذف علایق شخصی در ارزشیابی عملکرد هیئت‌های استانی است.
معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای سازمان براساس این دستورالعمل با ارزیابی‌های دوره‌ای هیئت‌های ورزشی و نهایتاً ارزیابی استان‌های کشور کنترلی دقیق‌تر را اعمال می‌نماید و براساس نتایج حاصله رهنمودهایی را در راستای برنامه استراتژیک سازمان ارائه خواهد نمود.
بر این اساس هر فدراسیون ورزشی و هر اداره‌کل تربیت بدنی استان می‌بایستی طبق محورهایی که اعلام شده، عملکرد هیئت‌های تابعه را ارزیابی و به منظور بهره‌برداری و تحلیل نتایج مکتسبه از استرداد فرم‌های فدراسیونی و استانی نسبت به رتبه‌بندی سراسری هیئت‌های ورزشی ارسال نماید. لازم به ذکر است فدراسیون پزشکی ورزشی از این قاعده مستثنی بوده و محورهای مرتبط با شرح وظایف هیئت‌های پزشکی در تیرماه سالجاری به فدراسیون و استان‌ها ابلاغ می‌گردد. بدیهی است هم استان و هم فدراسیون می‌بایستی با در نظر گرفتن ملاحظات مورد نظر خود محورهای اعلام شده در این بخشنامه را با یک همخوانی منطقی امتیازگذاری نموده و پس از ارزیابی عملکرد هیئت‌ها در تاریخ‌ها یاد شده به این معاونت ارسال نمایند.
....
شاخص‌های ارزیابی عملکرد (سطح استانی)
۱- توسعه قهرمانی شامل (استعدادیابی، میزبانی‌ها، شرکت در مسابقات لیگ، باشگاهی، اجرای دستورالعمل‌های صادره از اداره‌کل، برگزاری مسابقات داخل استانی، برگزاری مسابقات دوستانه و چندجانبه، راه‌اندازی لیگ داخلی، شرکت در المپیاد ایرانیان، برگزاری مسابقات قهرمانی استان، راه‌اندازی مدارس رشته و...)
۲- توسعه عمومی شامل (استفاده خوب از رسانه‌ها با هدف همگانی کردن و توسعه رشته ورزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی داخل گروه سنی نونهالان و نوجوانان، برگزاری دوره‌های توجیهی داخل استانی، ارتباط با کشورهای همسایه ایران در بخش توسعه و راه‌اندازی، فرهنگ‌سازی و معرفی رشته در استان و بین مسئولین استان، ارتباط مناسب با سازمان‌های ذیربط، برگزاری مراسم و جشنواره‌های ورزشی و...)
۳- توسعه فرهنگ ورزش شامل (وجود برنامه‌های فرهنگی در ارتباط با شناسایی رشته ورزشی، برگزاری مراسم فرهنگی و جشنواره‌ها با هدف آشنایی بیشتر آحاد مردم با رشته ورزشی، ارتباط مناسب با رسانه‌ها در مبحث فرهنگ‌سازی و جذب نونهالان و نوجوانان و خانواده‌ها و مسئولین استانی به رشته ورزشی و...)
۴- توسعه محیط حقوقی شامل (وجود بخشنامه‌های مختلف و کمیته‌های تحت پوشش، وجود دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مرتبط با رشته، وجود کمیته انضباطی در هیئت، ارتباط با ‌هیئت پزشکی و حمایت از قانون بیمه ورزشی، برگزاری دوره‌های آموزش حقوق ورزشی به ورزشکاران، مربیان، مدیران مرتبط با رشته...)
۵- توسعه منابع انسانی شامل (برگزاری کلاس‌های مربیگری، برگزاری کلاس‌های داوری، برگزاری کلاس‌های توجیهی، برگزاری کلاس‌های دانش‌افزایی مرتبط با رشته، افزایش تعداد ورزشکاران تحت پوشش، تفاهم‌نامه‌های داخلی با ارگان‌ها و سازمان‌ها در مبحث توسعه منابع انسانی و ایجاد نظام حفظ منابع انسانی، انگیزش داوطلبی در رشته، جذب نیروی متخصص در هیئت و...)
۶- توسعه نهادها شامل (تعامل با آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، استعدادهای درخشان، بهزیستی، مهدهای کودک، ایجاد ارتباط مناسب با ارگان‌های ذیربط، پی‌گیری تشکیل سازمان ورزش با محوریت رشته...)
۷- توسعه استاندارد و ارزیابی شامل (استقرار نظام ارزیابی عملکرد واحدهای تحت پوشش، ارزیابی دستورالعمل‌های صادره از سوی اداره‌کل، نظارت فعال بر عملکرد ارزیابی فعالیت‌های انجام شده و گزارش به اداره‌کل تربیت بدنی و تهیه شیوه‌نامه‌های کیفیت در رشته، ایجاد نظام جامع ایمنی در ورزش، تدوین استانداردهای لازم در رشته و...
۸- توسعه منابع مالی شامل (جذب منابع مالی از طریق حامیان مالی، مشارکت‌های مردمی، دریافت کمک‌های مالی از خیرین و علاقمندان، هزینه کردن منابع در سرفصل‌های مربوطه و انضباط مالی، و...
شاخص‌های ارزیابی عملکرد (سطح ملی)
پس از دریافت اطلاعات و امتیاز داده شده و تحلیل نتایج حاصل از ارزیابی هر فدراسیون و هر استان از هیئت‌های تحت پوشش خود توسط کارشناسان زبده سازمان ورزش در محورهای اعلام شده نتایج مکتسبه به نهادهای ذیربط جهت هرگونه بهره‌داری و نهایتاً تصمیم‌گیری اعلام می‌گردد. هدف تحلیل مورد نظر پاسخ به شاخص‌های زیر است.
۱- تعیین هیئت‌های برتر از مجموع نمرات کسب شده استانی و فدراسیونی
۲- تعیین هیئت‌های برتر از دیدگاه فدراسیون‌های ورزشی
۳- تعیین هیئت‌های برتر از دیدگاه ادارات کل تربیت بدنی
۴- تعیین فدارسیون برتر از نظر ادارات کل تربیت بدنی استان‌ها
۵- تعیین اداره کل تربیت بدنی برتر از نظر فدراسیون‌های ورزشی
۶- شناسایی هیئت‌های غیرفعال در سطح کشور از نظر استان و فدراسیون
***********************************
اولین همایش علمی - فرهنگی داوران صعودهای ورزشی

نظر به اهمیت به اجرا درآمدن قوانین به‌روز در عرصه مسابقات صعودهای ورزشی اولین همایش داوران صعودهای ورزشی در سال جاری برگزار خواهد شد. لذا مقتضی است ضمن اطلاع‌رسانی مناسب در سطح استان، نقطه‌نظرات مکتوب درخصوص نحوه برگزاری همایش مذکور را تا تاریخ ۸۷/۰۵/۳۰ به این فدراسیون ارسال فرمایید.
بدیهی است جزئیات مربوطه متعاقباً اعلام خواهد گردید.
*********************************
دوره انتقالی مربی‌گری درجه ۳ صعودهای ورزشی (آقایان)

بدینوسیله زمان و شرایط لازم جهت حضور در دوره انتقالی مربی‌گری درجه ۳ صعودهای ورزشی آقایان برای کسانی که در آزمون ورودی مورخ ۸۷/۰۳/۳۰ قبول شده‌اند را به شرح زیر اعلام می‌دارد:
۱- زمان: ساعت ۸ صبح۸۷/۰۷/۲۲ الی ۸۷/۰۷/۲۶ (پایان دوره ساعت۱۷)
۲- مکان: جاده هراز، پلور مجتمع کوهستانی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی
۳- مدارک: تأمین احتمالی کسری مدارک درآزمون ورودی، اصل کارت بیمه ورزشی
سال ۸۷، کارت ملی، ارائه گواهی صحت و سلامت از پزشک، معرفی‌نامه از هیئت استان
۴- ورودیه مبلغ ۷۰۰/۰۰۰ ریال
۵- تجهیزات و لوازم: ظناب ۱۰.۵م‌م یا ۱۱ م‌م هر سه نفر ۱ حلقه (سالم)، اسلینگ دوبل ۶ عدد، ابزار فرود و حمایت، کارابین پیچ ۲ عدد، کتانی سنگ‌نوردی، هارنس،کیسه پودر، پوشاک مناسب فصل، آچار آلن نمره ۶ و ۸، آچار رینگ نمره ۱۷، تسمه جهت ایجاد کارگاه ۳ عدد، طناب انفرادی، کلاه کاسک، یومار، چکش، گیری‌گیری، دسته و مته رول، مته نمره ۱۰، رول نمره ۱۰ هیلتی و صفحه ۲ عدد، نوشت‌افزار، لوازم انفرادی (لوازم خواب) ظروف غذا، تغذیه برای کل زمان دوره.
۶- شرکت‌کنندگان می‌بایست با آمادگی کامل جسمانی و فنی (تئوری و عملی) در این دوره


حضور یابند. بدیهی است عدم شرکت واجدین شرایط در دوره فوق موجب ابطال حضور در دوره‌های بعدی می‌گردد.
۷- آخرین مهلت ثبت‌نام جهت ارائه مدارک فوق به کمیته صعودهای ورزشی ۸۷/۰۷/۰۱
۸- شایان توجه است این دوره با حمایت همه‌جانبه به‌ویژه مالی فدراسیون برگزار می‌شود.
مقتضی است کلیه هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی مراتب فوق را در سطح استان اطلاع‌رسانی نموده و حمایت‌های لازم را مبذول فرمایند.
**********************************

نتایج آزمون ورودی دوره ی انتقالی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی آقایان

نظر به برگزاری اولین آزمون ورودی دوره انتقالی مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی آقایان مورخ ۸۷/۰۳/۳۰ اسامی قبول‌شدگان به شرح زیر اعلام می‌گردد:


۱- علیرضا جعفری بارانی آذربایجان غربی

۲- مهدی کریم‌خانی تهران

۳- فریبرز روزبهانی تهران

۴- عباس بیانی تهران

۵- حسین بلنداختر تهران

۶- حسن پیل‌پا خراسان رضوی

۷- یدالله نگهدار کردستان


۸- حسام‌الدین کرجی کرمانشاه


۹- میلاد نوروزی بداغی گیلان «مشروط»

۱۰- سید حسام‌الدین طباطبایی یزدبدیهی است اطلاعات تکمیلی مربوط به برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ صعودهای ورزشی آقایان متعاقباً اعلام می‌گردد.

* لازم به ذکر است مشروط به کسانی اطلاق می‌گردد که دارای کسری مدارک بوده و می‌بایست تا زمان برگزاری دوره، اقدام به تکمیل پرونده خود نمایند.