X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل

www.binalud.com

اولین مرحله اردوی تیم ملی سنگنوردی

نظر به برگزاری مسابقات جام فجر (انتخابی تیم ملی) در اسفند 86 در بندر عباس در رشته های سرطناب ،سرعت،بولدرینگ(بانوان- آقایان) اعلام میدارد اولین مرحله اردوی تیم ملی سنگنوردی اعزامی به مسابقات آسیایی (بهار87- چین) در تاریخ 9/1/87 در شهر کرمان بلوار جمهوری خانه سنگنورد رأس ساعت 17 تشکیل خواهد شد ،شایسته است نفرات انتخابی آن استان به شرح لیست پیوست با توجه به شرایط ذیل در تاریخ تعیین شده خود را به مسئول اردو معرفی نمایند.
1- گواهی صحت و سلامت
2- اصل کارت بیمه ورزشی سال 1387
3- تعداد 10 قطعه عکس جهت صدور گذرنامه و سایر موارد.
4- ارائه پاسپورت( در صورت داشتن)
5- شناسنامه و کارت ملی (برای کسانیکه فاقد گذرنامه می باشند)
6- گواهی اشتغال به تحصیل عکسدار با مهر اداره آموزش و پرورش (جهت محصلین)
7- کارت پایان خدمت
8- اصل دفترچه اعزام به خدمت
9- وکالت نامه محضری(برای افراد زیر 18 سال)
10- چک ضمانت در وجه فدراسیون به مبلغ دویست میلیون ریال
11- لوازم شخصی( عمومی و فنی)
12- ارائه نتایج آزمون پایگاه قهرمانی استان
رعایت تمامی دستورالعمل ها و مقررات داخلی اردو الزامی بوده و با توجه به اینکه دو مرحله اردوی دیگر تا زمان اعزام برنامه ریزی گردیده،شایسته است ورزشکاران با آمادگی کامل فنی و جسمانی حضور یابند.
آقایان:

1 مهدی نمروری آذربایجان شرقی سرعت
2 محمود خاتمی زنجان سرعت
3 رضا پیل پا خراسان شمالی سرعت
4 محسن محمد نژاد قزوین سرعت
5 علیرضا جوان دل کرمان سرعت
6 سورنا غلامی خراسان شمالی سرعت
7 سعید حجی پور خراسان شمالی سرعت
8 بهرام نعمتی پور تهران سرعت
9 غلامعلی برات زاده خراسان رضوی بولدرینگ از شهرستان نیشابور
10 حمیدرضا توزنده جانی خراسان رضوی بولدرینگ از شهرستان نیشابور

11 ایمان سلطان آبادی کرمانشاه بولدرینگ
12 مسعود یاوری کرمانشاه بولدرینگ
13 مسعود قاسمی کوشکی تهران بولدرینگ
14 بهزاد فردوسی پور کرمان بولدرینگ
15 منصور آقایی آذربایجان شرقی بولدرینگ
16 امیر نوری مرکزی بولدرینگ
17 محمد جعفری کرمان سرطناب
18 داوود رکابی زنجان سرطناب
19 سبحان جعفری کرمان سرطناب
20 آرتیمس فرشاد یگانه تهران سرطناب
21 محمد خواجه کرمان سرطناب
22 میلاد ضیائی همدان سرطناب
23 محمدرضا صالح آبادی خراسان رضوی سرطناب از شهرستان نیشابور
24 محمدعلی آقا داودی خراسان رضوی سرطناب


بانوان:
1 نسرین عبدالرحیمی تهران سرعت
2 سجاده سلطانی نژاد کرمان سرعت
3 نادیا جواندل کرمان سرعت
4 فرناز اسماعیل زاده زنجان سرعت
5 نگار ورشوچی همدان سرعت
6 شادی حامدی مرکزی سرعت
7 سایه تجلی زاده کرمان بولدرینگ
8 فاطمه مقدادی خراسان رضوی بولدرینگ از شهرستان نیشابور
9 لعیا صدیق بنایی تهران بولدرینگ
10 خدیجه جهانبخش تهران بولدرینگ
11 کبری لک زایی فر هرمزگان بولدرینگ
12 سحر مالکی آذربایجان شرقی بولدرینگ
13 الناز رکابی زنجان سرطناب
14 فاطمه جعفری کرمان سرطناب
15 فاطمه سلیمانی همدان سرطناب
16 زهرا بهرامیان همدان سرطناب
17 لیدا باقری نژاد اصفهان سرطناب
18 ملیحه یک کلام تهران سرطناب

منبع: سایت فدراسیون